O nas

Time for joy!

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy choć od dawna są odpowiedzialnymi rodzicami, wciąż z pasją spoglądają na radość i beztroskę dzieciństwa. Przyświeca nam naczelna zasada, według której maluch uczy się najszybciej wtedy, kiedy jest pogodny, uśmiechnięty i szczerze zaciekawiony. Dzieci nie potrafią udawać – ich naturalne zainteresowanie to najważniejszy bodziec do rozwoju.

Produkty Tootti wspierają w najmłodszych różne umiejętności, które będą niezbędne w przyszłości – koordynację, myślenie przyczynowo-skutkowe, umiejętności społeczne czy manualne.

Wartości

Naszą filozofię opieramy o trzy podstawowe wartości: innowacyjność, rozwój i jakość. Te kluczowe elementy są widoczne w każdym produkcie sygnowanym marką Tootti.

Dziecięcy uśmiech jest ponadczasowy i zawsze będzie jednym z najpiękniejszych widoków na świecie. Niektóre dziecięce zajęcia, takie jak rysowanie, również opierają się czasowi i nigdy nie przestaną dawać radości. Technologia pozwala jednak wydobyć z nich jeszcze więcej – dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak połączyć podstawy z innowacyjnością.

Dzieci kochają tworzyć. To właśnie kreatywność napędza je do poznawania prawdziwego świata, ale również do tworzenia własnego. Szczęście oraz rozwój są ze sobą nierozerwalnie połączone i właśnie na tej więzi opieramy nasze produkty – radosny, zainteresowany maluszek ma nieskończone możliwości kreacji.

Produkty Tootti dzięki swoim funkcjom szybko staną się ulubionymi zabawkami maluszka będąc jego wiernymi towarzyszami przez długi czas. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci to wymagający użytkownicy i robimy wszystko, by spełnić ich oczekiwania.

color
https://tootti.eu/wp-content/themes/tootti/
https://tootti.eu/
#007589
style4
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off