Zgłoś naprawę

Klient indywidualny

Uwaga: Serwis nie przyjmuje zgłoszeń osobistych w siedzibie firmy przy ulicy Kręglewskiego 1. Należy wypełnić zgłoszenie serwisowe w formularzu internetowym oraz wysłać sprzęt pod wskazany po wypełnieniu formularza adres.

Przejdź do formularza i poprawnie go wypełnij.

Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.

Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki (w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy RMA). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej,  zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl/command/www.toottiOrderForm. Jednocześnie firma BrandLine Group Sp. z o. o. staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem

Klient biznesowy

Aby utworzyć zlecenie naprawy, należy przejść do formularza zgłoszeniowego klikając przycisk poniżej.

Następuje przekierowanie na stronę z logowaniem. Należy użyć własnego loginu i hasła, który otrzymali Państwo od nas. Jeżeli nie otrzymano takich informacji, proszę pisać na adres service@tootti.eu.

Po zalogowaniu należy poprawnie wypełnić formularz.

Po wypełnieniu formularza i jego zatwierdzeniu pojawi się strona z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który trzeba wysłać reklamację. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie produktu do transportu. Przesyłki niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zgłoszenia mogą zostać nieodebrane przez serwis.

Status reklamacji można sprawdzać na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto.

Jeśli hasło zostało zapomniane, należy wejść na stronę https://ql.quadra-net.pl i po trzykrotnym błędnym zalogowaniu z powodu złego hasła, pojawi się prośba o podanie loginu. Wtedy na adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Po jego zmianie należy wrócić na stronę do zgłaszania naprawy i zalogować się.

Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej, zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto. Jednocześnie firma BrandLine Group Sp. zo.o. staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem.

W razie pytań lub problemów związanych z logowaniem się i/lub wypełnianiem formularza, proszę pisać na service@tootti.eu.

color
https://tootti.eu/wp-content/themes/tootti/
https://tootti.eu/
#007589
style4
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off